Facebook YouTube

Nieuws

Lentecontest 2024
Data & Rules
lees hier meer


CW proef 2024
6 april 2024
lees hier meer


foto's CW proef

knutselavond
op verzoek!
2de vrijdag v/d maand


Volgende
ledenvergadering
23-02-2024


Kofferbakverkoop
Junk In The Trunk

Uitgave 2023 info


Uitslag
Lentecontest
2023
Lees hier meer


Stad Diest

Bestuur - bestuur@on4dst.be

Voorzitter (CM) - ON8PZ - Hans Maes
Secretaris -

Penningmeester - ON4CU - Rony Willems
IBAN: BE12 7350 5255 5392 - BIC:KREDBEBB
UBA-DST - Lindenhof 11 - 3590 Diest (België)

ARDF manager & Toogmedewerker - ON4RP - Rene Putzeys
Technical manager - ON8LTE - Karl Frederik Bink
Materiaal beheerder - ON7KS - Maurice Vandevenne
QSL manager - ON7QC - Geert De Neve
Cultuurraad & Stad Diest - ON8PZ - Hans Maes
Contest manager - vacant
Webmaster - ON4RP


Amateurke - archief amateurke@on4dst.be


Contestteam - contestteam@on4dst.be


Dirage - dirage@on4dst.be

ON8PZ - Hans Maes (reserveringen)


Lentecontest Team - lentecontest@on4dst.be

ON4CU - Rony Willems


Maandelijkse vergadering

Onze vergadering heeft plaats elke laatste vrijdag van de maand om 20u in ons clublokaal op het Citadel te 3290 Diest.

Download hier een plannetje.


Grotere kaart weergeven

Onbemande Stations

DigiPeater ON0DAS: on0das@on4dst.be

SYSOP DigiPeater ON0DAS, ON8TT - Tim Schmitz

2m Repeater ON0DST: on0dst@on4dst.be

SYSOP 2m Repeater ON0DST, ON8LTE - Karl-Frederik Bink


Opleidingen - opleidingen@on4dst.be

ON7QC - Geert De Neve


Webmasters - webmaster@on4dst.be

ON4RP - Rene Putzeys
ON8TOM - Tom Putzeys (mobile site Dirage)