Facebook YouTube DST Yahoo Group

Nieuws

Volgende
ledenvergadering
24 november 2017
De agenda vind je hier


Curus (ON3)
Basisvergunning
Start 7-10-17
Lees hier meer


DIRAGE 2018
17 juni
Den Amer / Diest
Lees hier meer


Ouder nieuws
Lees hier meer

Stad Diest

QSL Printing ON5UR

Bestuur - bestuur@on4dst.be

Voorzitter (CM) - ON8PZ - Hans Maes
Secretaris - ON8DNY - Danny Van Dessel

Penningmeester - ON7KS - Maurice Vandevenne
IBAN: BE26 9799 9343 7629 - BIC:ARSPBE22xxx
UBA-DST - Zwanenbergstraat 3 - 3583 Paal-Beringen (België)

ARDF manager & Toogverantwoordelijke - ON4RP - Rene Putzeys
Technical manager - ON8LTE - Karl Frederik Bink
Materiaal beheerder - ON7KS - Maurice Vandevenne
QSL manager - ON7QC - Geert De Neve
Cultuurraad & Stad Diest - ON8DNY - Danny Van Dessel / ON8PZ - Hans Maes
Contest manager - ON4PJA - Jaak Peeters
Webmaster - ON7IQ - Joeri Vernelen


Amateurke - amateurke@on4dst.be

ON6VP - François Vandeweyer


Contestteam - contestteam@on4dst.be

ON3BRF - Marc Cumps
ON4PJA - Jaak Peeters
ON1DNF - Tonny Winnen
ON7IQ - Joeri Vernelen


Dirage - dirage@on4dst.be

ON1DNF - Tonny Winnen (reserveringen)


Lentecontest Team - lentecontest@on4dst.be

ON3LIS - Liesbeth Vandevenne
ON6KL - Lode Kenens


Maandelijkse vergadering

Onze vergadering heeft plaats elke laatste vrijdag van de maand om 20u in ons clublokaal op het Citadel te 3290 Diest.

Contactpersoon : ON7KS - Maurice Vandevenne

Download hier een plannetje.


Grotere kaart weergeven

Onbemande Stations

DigiPeater ON0DAS: on0das@on4dst.be

SYSOP DigiPeater ON0DAS, ON8TT - Tim Schmitz

2m Repeater ON0DST: on0dst@on4dst.be

SYSOP 2m Repeater ON0DST, ON8TOM - Tom Putzeys
SYSOP 2m Repeater ON0DST, ON4BAB - Frans Van Hoeyveld


Opleidingen - opleidingen@on4dst.be

ON7QC - Geert De Neve


Webmasters - webmaster@on4dst.be

ON7IQ - Joeri Vernelen
ON4RP - Rene Putzeys
ON8TOM - Tom Putzeys (mobile site)