Facebook YouTube DST Yahoo Group

Nieuws

Volgende
ledenvergadering
27 april 2018
De agenda vind je hier


UBA Spring Contest
Maart 2018
Lees hier meer


3de CW proef
21 april 2018
Lees hier meer


DIRAGE 2018
17 juni
Den Amer / Diest
Lees hier meer


Ouder nieuws
Lees hier meer

Stad Diest

Bestuur - bestuur@on4dst.be

Voorzitter (CM) - ON8PZ - Hans Maes
Secretaris - Vacant

Penningmeester - ON7KS - Maurice Vandevenne
IBAN: BE26 9799 9343 7629 - BIC:ARSPBE22xxx
UBA-DST - Zwanenbergstraat 3 - 3583 Paal-Beringen (België)

ARDF manager & Toogverantwoordelijke - ON4RP - Rene Putzeys
Technical manager - ON8LTE - Karl Frederik Bink
Materiaal beheerder - ON7KS - Maurice Vandevenne
QSL manager - ON7QC - Geert De Neve
Cultuurraad & Stad Diest - ON7IQ Joeri Vernelen / ON8PZ - Hans Maes
Contest manager - ON4PJA - Jaak Peeters
Webmaster - ON7IQ - Joeri Vernelen


Amateurke - amateurke@on4dst.be

ON6VP - François Vandeweyer


Contestteam - contestteam@on4dst.be

ON3BRF - Marc Cumps
ON4PJA - Jaak Peeters
ON1DNF - Tonny Winnen
ON7IQ - Joeri Vernelen


Dirage - dirage@on4dst.be

ON1DNF - Tonny Winnen (reserveringen)


Lentecontest Team - lentecontest@on4dst.be

ON3LIS - Liesbeth Vandevenne
ON6KL - Lode Kenens


Maandelijkse vergadering

Onze vergadering heeft plaats elke laatste vrijdag van de maand om 20u in ons clublokaal op het Citadel te 3290 Diest.

Contactpersoon : ON7KS - Maurice Vandevenne

Download hier een plannetje.


Grotere kaart weergeven

Onbemande Stations

DigiPeater ON0DAS: on0das@on4dst.be

SYSOP DigiPeater ON0DAS, ON8TT - Tim Schmitz

2m Repeater ON0DST: on0dst@on4dst.be

SYSOP 2m Repeater ON0DST, ON8TOM - Tom Putzeys
SYSOP 2m Repeater ON0DST, ON4BAB - Frans Van Hoeyveld


Opleidingen - opleidingen@on4dst.be

ON7QC - Geert De Neve


Webmasters - webmaster@on4dst.be

ON7IQ - Joeri Vernelen
ON4RP - Rene Putzeys
ON8TOM - Tom Putzeys (mobile site)